Нові-старі конфузи Януковича, або Нещасливе слово "прем’єр"

27.04.2007, 11:39
Tablo ID

За два з половиною роки, які минули з дати президентських виборів, Віктор Янукович багато чому навчився. Змінилася його риторика – Віктор Федорович більше не вживає слово "кАзли". Змінилися жести прем’єра – його навчили переможному підняттю рук.

Проте з 2004 року Янукович так і не навчився правильно писати назву своєї посади. У 2007 році він припустився тієї ж граматичної помилки, що й у 2004-му.

Але цього разу прем'єр вирішив продемонструвати свою безграмотність усій Європі. Янукович сконфузився під час вписання добрих слів у книгу почесних гостей ПАРЄ у Стразбурзі.

Мало того, що на очах у здивованого президента ПАРЄ Рене ван дер Ліндена переписував свої палкі побажання Асамблеї з аркуша, він ще й примудрився написати свою посаду з помилкою.

Так, слово "прем’єр-міністр" написане Януковичем через м’який знак – "премьєр-міністр".

Проте Віктор Федорович вирішив не ламати традицію і зробити ще хоча б одну помилочку. І в нього це вийшло. Слово "Європа" Янукович написав через букву "Е".

Єдине, що тішить у цій ситуації, то це те, що український прем’єр знову не згадав, що він проФФесор.

Янукович виводить щирі слова подяки...

... переписуючи їх зі шпаргалки

Ван дер Лінден шокований. Слава Богу, він не вміє читати українською

"Подивіться, який я молодець!"

'Апостофом

Апострофом між "м" і "є" у слові "прем'єр" і не пахне. Слово "Європа" написане через "Е". Янукович не вміє навіть списувати

Натомість м'який знак - присутній

В анкеті, заповненій Януковичем для ЦВК у 2004 році, Янукович припустився 14 помилок. Апогеєм безграмотності стали неологізми Януковича "проффесор" і "прємьєр-міністр"

Коментарі
Маргарита
09.05.2007 11:36
Мы могли бы и не брать денег. Стана богатейшая - два моря, Крым, Черниговские леса, Донецк, Луганск,Кривой Рог - гиганты промышленности. А Львов - клад культуры. Народ трудолюбивый. В России так не работают. Так в чем дело. Почему не поднялись за годы нез
Маргарита Kohe
09.05.2007 07:37
Очень интересная беседа. Политики говорят и делают то, что неоходимо для поддержания дружеских отношений со всеми странами - это хорошие политики. Дипломаты разрешают конфликты дипломатичным путем. Вся Европа сидит на российском газе, а перекрывают только
koha для Маргарити
07.05.2007 11:23
Що стосується США-не памятаю коли ми так під них стелились і співали їм дефирамби як комуняки з Вітронутою москалям.Гроші просили,підтримку-теж,згідний.Були би багаті і дійсно незалежні-ложили би і на америкосів.До речі вони з Росією є гарантами нашої пол
koha для Маргарити
07.05.2007 11:14
Дружні відносини з Росією,Європою,навіть з Азією потрібні.Але мене дратують угодницькі коментарі іпоступки щодо москалів наших,так би мовити , політиків.Боже борони сказати криве слово в адрес Росії,чи не правильний рух.І тут же,з піною у рота,починається
юра
06.05.2007 19:06
Петя дурак
Ім'я:
Коментар:
Залишилось 500 символів
Введіть число, яке ви бачите на зображенні:
Новини
Новости Marketgid





 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотній зв'язок
©2005 — 2008, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
weblog.com.ua
Фотослужба агенства УНIАН